Çekmeköy Kombi Servisi - (0506 154 69 19)

ÇEKMEKÖY Kombi Teknik Servis

 

 

Kombilerin verimli çalışmaması durumunda doğalgaz ve elektrik faturalarında büyük yansımalar görülebilir. Bu nedenle kombi bakımı düzenli olarak yapılmalıdır.

Kombilerde yanma odasının düzenli olarak temizlenmesi bile doğalgaz faturalarında yüzde 18 indirim sağlıyor. Kombi ve kombi temizliğini profesyonel olarak ÇEKMEKÖY GÖZDE TEKNİK SERVİS firmamızdan talep edebilirsiniz.

 

Kombilerdeki fanların çalışma durumu kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Ataşmanlarda oluşan oksitler parçalara zarar vermekte ve daha maliyetli sonuçlar doğurmaktadır.

Kombinin (Yanma Odası) bakımı sırasında kritik güvenlik önlemleri alınmalıdır, bu konuda kalifiye personelimiz büyük deneyime sahiptir. Kombilerin bakımı yapıldıktan sonra personelimiz tarafından yanmanın verim ve performans nitelikleri kontrol edilir.

 

Kazan arızalarında en ekonomik ve hızlı kombi servisi nerede diyenler için firmamızın doğru adres olduğunu yüksek kalite anlayışımız ve tecrübemizle göstermek için buradayız.

ÇEKMEKÖY GÖZDE TEKNİK SERVİS Firma personeli güvenli, garantili, hızlı ve ekonomik hizmet vermektedir.

 

Kazan bakımında kritik güvenlik elemanları ve diğer malzemeler dikkatli bir şekilde kontrol edilmekte ve herhangi bir sorun olması durumunda kullanıcılar arıza konusunda bilgilendirilmektedir. Kombi bakımı periyodik aralıklarla yapılmaktadır.

ÇEKMEKÖY GÖZDE SERVİS her türlü kombi arıza ve çözümlerinde müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ KOMBİ MARKALARI

 

DEMİRDÖKÜM KOMBİ

 

BAYMAK KOMBİ

 

ARİSTON KOMBİ

 

VAİLLANT KOMBİ

 

FERROLİ KOMBİ

 

BUDERUS KOMBİ

 

E.C.A KOMBİ

 

BOSCH KOMBİ

 

DAİKİN KOMBİ

 

VİESSMANN KOMBİ

 

ARÇELİK KOMBİ


Whatsapp Destek

Müşteri Temsilcisi

Merhaba

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?